بهترین جراح لگن در تهران

بهترین جراح لگن در تهران

بسیاری از افراد برای انجام عمل جراحی مفصل هیپ خود به دنبال بهترین جراح لگن در تهران می باشند. خوشبختانه آگاهی مردم نسبت به مسائل پزشکی نسبت به دهه های اخیر افزایش یافته است و اهمیت انتخاب جراح اصلح و متبحر مقوله ای پررنگ تر شده است.

شاید برای خود شما و یا اطرافیانتان پیش آمده باشد که تجربه ی ناخوشایند از یک عمل زیبایی یا درمانی داشته اید. اشتباهات پزشکی، استفاده از مواد و ابزار نامناسب در حین جراحی و… از جمله عواملی هستند که روند عمل جراحی و نتایج حاصل از آن را متاثر می سازند و می توانند عوارض نامطلوب و متعددی را بر فرد تحمیل کنند.

در این مطلب سعی داریم اطلاعات مفیدی در اختیارتان قرار دهیم تا بتوانید با ذهنی بازتر و آگاه تر بهترین جراح لگن در تهران را انتخاب نمایید. با ما همراه باشید.

بهترین متخصص ارتوپد در تهران

یافتن بهترین جراح لگن در تهران نیازمند مشورت و بررسی سوابق پزشکی و عملکرد پزشک متخصص می باشد. مطمئنا شما نیز در انتخاب خود بخشی را به رضایت بیماران پزشکی که در ذهن خود انتخاب کرده اید، اختصاص می دهید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سوابق پزشکی دکتر علیرضا امین جواهری مراجعه نمایید.

همانطور که می دانید مفصل لگن و ران عضو بسیار مهمی در عملکرد انسان می باشد. ایجاد هرگونه اختلال در این مفصل محدودیت های آزار دهنده ای برای فرد ایجاد می سازد. هرچه میزان و شدت این آسیب ها بیشتر باشد، عملکرد جسمانی فرد نیز تحت تاثیر قرار گرفته و ممکن است دیگر قادر به راه رفتن نباشد.

به خاطر داشته باشید تشخیص به موقع آسیب های وارده به مفصل لگن می تواند فرصت بهره وری از روش های ساده و غیرتهاجمی درمانی را در اختیار فرد قرار دهد.

  • به طور مثال: تشخیص به موقع آرتروز لگن و انجام اقدامات لازم جهت درمان و کنترل این بیماری می تواند انتخاب گزینه های کم تهاجمی و یا جراحی های تهاجمی مانند: آرتروسکوپی لگن و یا در موارد حادتر عمل تعویض مفصل لگن را به تعویق بیاندازد.
دکتر سید علیرضا امین جواهری، جراح و متخصص ارتوپد در تهران، آگاه به دانش روز دنیا، آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد. شما می توانید از طریق شماره های زیر با ایشان ارتباط برقرار نمایید:

شماره های تماس:  ۰۹۳۳۴۱۳۱۰۰۴ –  ۷۱۰۶۲۴۰۰

صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا امین جواهری

جراح لگن

متاسفانه بسیاری از افراد توجهی به علائم ناشی از آسیب های مفصل لگن خود ندارند و تا زمانی که این علائم منجر به محدود شدن دامنه ی حرکتی مفصل مربوطه و یا ایجاد احساس درد در آن ها نشود به متخصص ارتوپدی مراجعه نمی کنند!!!

در این حالت ممکن است کار از کار گذشته باشد!!! اگر شدت آسیب های وارده به مفصل لگن به قدری باشد که با راه حل های ساده و غیرتهاجمی درمان نشوند، عمل تعویض مفصل لگن گزینه ی اول درمان می باشد.

همانطور که در مقاله ی افراد مناسب برای جراحی تعویض مفصل لگن بیان شد؛ این عمل جراحی محدوده ی خاصی را شامل نمی شود و ممکن است افراد حتی در سنین جوانی بنا به تشخیص جراح ارتوپد نیاز به این عمل جراحی پیدا کنند.

بهترین فوق تخصص لگن در بیمارستان میلاد

برخی از افراد تمایل دارند در انتخاب بهترین جراح لگن در تهران، ایده آل گرایانه عمل کنند. به همین دلیل به دنبال فوق تخصص لگن در تهران می باشند. همانطور که می دانید پزشکانی که مدرک فوق تخصص دارند، در درجه ی بالاتر علمی نسبت به متخصصان ارتوپد قرار دارند.

مطمئنا بالا بودن این درجه ی علمی منوط به اطلاعات پزشکی بالاتر و تجربه ی بیشتر می باشد. بیمارستان میلاد نیز جزء بیمارستان های فوق تخصصی و مجهز در پایتخت می باشد.

روزانه افراد بسیار زیادی بنا به دلایل متعددی به این بیمارستان می روند. برخی از افراد نیز به دلیل استفاده از بیمه های درمانی خود این بیمارستان را انتخاب می نمایند.

دکتر سید علیرضا امین جواهری (جراح و متخصص ارتوپدی)

دکتر سید علیرضا امین جواهری ( متخصص ارتوپدی _ فوق تخصص زانو و لگن از زوریخ سوئیس)

بهترین جراح لگن

در انتخاب خود به تبحر و تخصص پزشک خود در زمینه ی مفصل لگن توجه نمایید. اعمال هرگونه عمل جراحی در این مفصل بسیار حساس بوده و نیازمند دقت و مهارت بالای جراح می باشد.

به خاطر داشته باشید هرچه در انتخاب بهترین جراح لگن در تهران، دقت و وسواس به خرج دهید متعاقبا عمل جراحی موفقیت آمیزی پیش رو خواهید داشت و نتایج حاصل از آن نیز باعث رضایت و خوشنودی شما خواهند شد.

جراحی تعویض مفصل لگن

همانطور که در مطالب فوق نیز ذکر شد، عمل تعویض مفصل لگن مختص افرادی می باشد که نسبت به روش های درمانی ساده جواب نداده و میزان آسیب دیدگی مفصل لگن آن ها زیاد می باشد.

بهترین روش جراحی تعویض مفصل لگن

روش های مختلفی برای تعویض مفصل لگن وجود دارد. خوشبختانه به اطلاع می رسانیم ما در جراحی لگن از روش نوین و کاربردی یعنی: جراحی قدامی مفصل لگن اقدام می نماییم. این روش مزایای بسیار زیادی را شامل حال بیمار می سازد. به دلیل مفصل بودن این مبحث برای کسب اطلاعات بیشتر به مطلب: بهترین روش برای تعویض مفصل لگن مراجعه نمایید.

در این قسمت نیز نمونه ای از جراحی تعویض مفصل لگن از قدام، توسط دکتر علیرضا امین جواهری(فوق تخصص لگن از زوریخ سوئیس) را مشاهده می نمایید:

عوارض جراحی تعویض مفصل لگن

به خاطر داشته باشید جراحی تعویض مفصل لگن نیز مانند هر عمل جراحی دیگر ممکن است عوارضی را به دنبال داشته باشد. اما نگران نباشید، انتخاب بهترین روش درمانی، توجه به شرح حال بیمار، روش کار صحیح جراح و استفاده از پروتزهای با کیفیت و مناسب می توانند مانند سد دفاعی از ایجاد عوارض نامطلوب در حین جراحی و یا بعد از آن جلوگیری بعمل آورند.

در جلسات معاینه و مشاوره هرگونه سوالی که ذهنتان را درگیر ساخته است از جراح خود بپرسید. به خاطر داشته باشید جراح شما بهترین فرد برای پاسخگویی به سوالات و دغدغه های شما می باشد و می تواند شما را به بهترین نحو ممکن راهنمایی کند.

همچنین توصیه می شود در این جلسات سوالاتی در مورد روند جراحی، جنس پروتزی که جراح استفاده می نماید، مراقبت های بعد از تعویض مفصل لگن و … بپرسید و اطلاعات خود را در این زمینه ها افزایش دهید.

می توانید با اطلاع از پاسخ سوالات متداول تعویض مفصل لگن، ذهنیت بازتری نسبت به این عمل جراحی پیدا کنید و تصویر سازی مناسبی از آن در ذهن خود داشته باشید. در این قسمت می توانید رضایت بیمار بعد از جراحی تعویض مفصل لگن توسط دکتر علیرضا امین جواهری را مشاهده نمایید:

هزینه عمل تعویض مفصل لگن

بسیاری از افراد تحت پوشش بیمه به دنبال مراکزی می باشند که بتوانند اقدامات درمانی خود را با هزینه ی مناسب تری انجام دهند. برای اینکار می توانید از شرکت بیمه ی خود لیست متخصصان و یا مراکزی که با آن ها قرارداد دارند را جویا شوید.

به خاطر داشته باشید برآورد هزینه ی نهایی جراحی مفصل لگن، در طی جلسات مشاوره و بعد از تکمیل معاینات لازم توسط جراح ارتوپد لگن، تعیین و به اطلاع شما رسانده خواهد شد.

پاسخ

Call Now Button